Kalendarz Imprez

IMPREZY W ROKU 2019
12 styczeń – koncert kolęd Camerata Silesia w siedzibie NOSPR Katowice
28 styczeń – Gliwice, „Kolejkowo” – trening orientacji precyzyjnej
13 luty – Opole, wizyta w Nadleśnictwie Opole
18-24 luty – ferie w sanatorium Sebastianeum Silesiacum
PLANOWANE
24 marzec – spotkanie z Urszulą Mela
6 kwiecień – Nielepice, orientacja precyzyjna
25 kwiecień – Gliwice, popekspres
27 kwiecień – Katowice, Bieg Uliczny im. W. Korfantego
28 kwiecień – Chorzów, bieg „Oko w oko z rakiem”
12 maj – Nowa Wieś, VIII Bieg Nowej Wsi
18-19 maj – Czechy, Prepychy, orientacja precyzyjna
20 maj – Borowa Wieś, zawody w ramach World Orienteering Day
23 maj – Zabrze, popekspres
2 czerwiec – WizzAir Katowice
2 czerwiec – Gliwice, Bieg Kobiet ANITA Silesia
13 czerwiec – Tarnowskie Góry – Repty, popekspres
15 czerwiec – Chorzów, Gryfny Bieg
16 czerwiec – Wyry, VI Bieg Wyrski
23-29 czerwiec – Portugalia, Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej
13 lipiec – Puchar Wawelu – orientacja precyzyjna
14-19 lipiec – Częstochowa, Międzynarodowe Forum Młodych
18 lipiec – Mikołów, popekspres
22 sierpień – Czerwionka Leszczyny, popekspres
8 wrzesień – Czechy, Vrchlabi, orientacja precyzyjna
12 wrzesień – Ruda Śląska, popekspres
wrzesień – Dębliński Bieg Orląt
14-15 wrzesień – Kudowa Zdrój, Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej
12-13 październik – Szczecin, Puchar Bukowy
7 grudzień – popekspres (Mistrzostwa Gliwic)
IMPREZY W ROKU 2018
29 styczeń – 4 luty – ferie w sanatorium Sebastianeum Silesiacum
6 luty – wyjazd do Nadleśnictwa Brynek
9 luty – wyjście do kina, „Cudowny chłopak”
11 marca – warsztaty muzyczne
24 marzec – Mikołów, bieg „Botaniczna Piątka”
7 kwiecień – Krzeszowice, Mistrzostwa Polski w  Orientacji Precyzyjnej
14 kwiecień – XIV Memoriał Radnego Jana Koniecznego
19 kwiecień – Gliwice, zawody orientacji precyzyjnej
21 kwiecień – XXV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
28-29 kwiecień – Bratysława, Mistrzostwa Europy w Orientacji Precyzyjnej
6 maj – Gliwice, Bieg Kobiet ANITA Silesia
12 maj – warsztaty muzyczne z Adamem Szewczykiem
17 maj – Repty, zawody orientacji precyzyjnej
22 maj – wyjazd do Nadleśnictwa Koszęcin
9 czerwiec –  Katowice, IV Bieg rodzinny wokół Osiedla Tysiąclecia
10 czerwiec – Wizz Air Katowice Half Marathon 2018
14 czerwiec – Borowa Wieś, zawody orientacji precyzyjnej
16 czerwiec – Chorzów, Gryfny Bieg
16-17 czerwiec – Czechy (Prepychy i Sedlonov) orientacja precyzyjna
17 czerwiec – Ożarowice, bieg uliczny
7 lipca – Puchar Wawelu w Orientacji Precyzyjnej
19 lipiec – Ziemięcice, zawody orientacji precyzyjnej
21 lipca – Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (TempO, Sztafety Trial-O)
4-11 sierpień – Łotwa, Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej
23 sierpień – Knurów, zawody orientacji precyzyjnej
13 wrzesień – Zabrze, zawody orientacji precyzyjnej
15 wrzesień – Ruda Śląska, IV Bieg dla Zdrowia Psychicznego
23 wrzesień – Dęblin, XV Integracyjny Bieg Orląt
24 wrzesień – wyjazd do Nadleśnictwa Rudziniec
25 wrzesień – naukobus z Centrum Nauki KOPERNIK z Warszawy
30 wrzesień – Orzesze, VII Orzeski Bieg Uliczny
6-7 październik – Praga, Mistrzostwa Czech w Orientacji Precyzyjnej
10 listopad – Mistrzostwa Gliwic w Orientacji Precyzyjnej
1 grudzień – muzyczne spotkanie integracyjne
5 grudzień – wyjazd do Nadleśnictwa Kędzierzyn
20 grudzień – Katowice, Filharmonia Śląska
IMPREZY W ROKU 2017
22 styczeń – Katowice, kolędowanie z Magdą Anioł
23-29 styczeń – ferie w sanatorium Sebastianeum Silesiacum
12,18 marzec – warsztaty wokalne – emisja głosu
21 marzec – Katowice, test Coopera
8 kwiecień – Ruda Śląska, Memoriał Radnego J. Koniecznego
22 kwiecień –  Katowice- Siemianowice Śl.  XXIV Bieg im W.Korfantego
6 maj – warsztaty „tworzymy z siana”
7 maj – Katowice, Bieg bohaterów
27 maj – Ożarowice, Bieg Uliczny
29 maj – wyjazd do Nadleśnictwa Rybnik
3 czerwiec – Katowice, Piknik charytatywny Postaw na Lewka
4 czerwiec – Katowice, koncert Zespołu Camerata Silesia
10 czerwiec – Katowice, III Bieg rodzinny wokół Osiedla Tysiąclecia
11 czerwiec – Wyry,  IV Bieg Wyrski
17 czerwiec – Chorzów, Gryfny Bieg
24 czerwiec – Pilchowice, VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota
1 lipiec – Chorzów, Parkowa mila
1-2 lipiec – Piesza Maltańska Pielgrzymka do Częstochowy
20 sierpień – Zdobywamy Górę Kamieńsk
2 wrzesień – Chorzów, Parkowa Mila
17 wrzesień – Dęblin, Integracyjny Bieg Orląt
20 wrzesień – spotkanie na kręgielni
30 wrzesień – Ruda Śląska, III Bieg dla Zdrowia Psychicznego
8 październik – VI Orzeski Bieg Uliczny
15 listopad – wyjazd do Nadleśnictwa Prószków
24 listopad – Katowice, koncert Piotr Rubik „Polska dla świata”
2 grudnia – Zabrze – Rokitnica, Mistrzostwa Gliwic w Orientacji Precyzyjnej
29 grudnia – koncert Betlejem w Spodku
IMPREZY W ROKU 2016
28.12.2015-6.01.2016 – warsztaty taneczne „ruch – drogą do współpracy”
8,10 luty – warsztaty decoupage
15-28 luty – ferie w sanatorium Sebastianeum Silesiacum
15 marzec – test Coopera
16 kwiecień – Ruda Śląska, XII Memoriał Radnego J. Koniecznego
16 kwiecień – Katowice, XXIII Bieg im. W. Korfantego
22 kwiecień – wyprawa do Leśnego Pogotowia dla dzikich zwierząt
3 maj – Chorzów, NIC maraton
21 maj – wyjazd do Nadleśnictwa Siewierz
4 czerwiec – Katowice, bieg charytatywny Postaw na Lewka
11 czerwiec – Katowice, Bieg Fair Play
18 czerwiec – Chorzów, Gryfny Bieg
18 czerwiec – Bieruń, Spartakiada FAR
19 czerwiec – Oświęcim, bieg uliczny „Tolerancja na sportowo”
2 lipca – Chorzów, Parkowa Mila
2 lipca – spotkanie przy grillu
24 lipiec – Katowice – Panewniki,  festyn ŚDM
31 lipiec – wycieczka do Parku Śląskiego
6 sierpień – wycieczka do Leśniowa i Kroczyc
21 sierpień – Kamieńsk, Zdobywamy Górę Kamieńsk
22 sierpień – wyjazd do Nadleśnictwa Bielsko Biała
6 wrzesień – Katowice, stadion AWF, Test Coopera
17 wrzesień – Bielsko – Biała, 2 PKO Bieg Charytatywny
1 październik -Katowice,  Mini Silesia Marathon o Puchar RMF FM
8 październik – Ruda Śl. II Bieg po zdrowie psychiczne
12 październik – wyjście do kina
4, 7, 17  listopad – warsztaty psychologiczne
5 listopad – wyprawa do Nadleśnictwa Andrychów
19 listopad – kurs makijażu
28 grudzień – wyprawa do Nadleśnictwa Węgierska Górka

IMPREZY W ROKU 2015

3-4 styczeń – zimowa wyprawa do Wisły w ramach projektu „Cztery pory roku z lasem”
6 styczeń – koncert kolędowy Beaty & Adama Plucińskich w Ośrodku Miłosierdzie Boże
10,17 i 24 styczeń – warsztaty „Makramowe cuda” zorganizowane w Ośrodku      Miłosierdzie Boże
2-15 luty – ferie w sanatorium Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śląskim
21 marca – Test Coopera, stadion AWF w Katowicach
18 kwietnia – Memoriał Radnego Jana Koniecznego, Ruda Śląska
18 kwietnia – Bieg Uliczny im Wojciech Korfantego w Katowicach
19 kwietnia – warsztaty „Dojrzewanie, miłość, związki” zorganizowane w Ośrodku Miłosierdzie Boże
3 maja – Międzynarodowy turniej mężczyzn w piłce ręcznej, mecz Polska – Brazylia, Katowice
9 maja – Piknik charytatywny „Postaw na Lewka”, Katowice
17 maja – Piknik biegowy „Biegamy z sercem” Gliwice, galeria handlowa Europa Centralna
31 maja – II Śląska Spartakiada Aktywnej Rehabilitacji, Bieruń
7 czerwiec – Chorzów, Park Śląski Maraton, bieg towarzyszący na 5 km
13 czerwiec – Bieg Fair Play, Katowice
20 czerwiec – Gryfny Bieg Kolorów, Chorzów, Park Śląski
30 czerwiec – wyprawa do Nadleśnictwa Rudy Raciborskie
15 lipca – warsztaty papiernicze organizowane na terenie Ośrodka
18 lipca – Dobrodzień, Dobrodzieńska dycha
20 lipca – Chorzów, Wesołe Miasteczko
21-24 lipca – warsztaty „Moja maska, mój portret, moje Ja” organizowane na terenie Ośrodka
12 sierpień – wyjazd do Nadleśnictwa Gidle
12 września – Paco Peña & Flamenco Company oraz Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia, Sala koncertowa NOSPR w Katowicach
27 września – Orzesze, Orzeski Bieg Uliczny
3 październik – PKO Mini Silesia Marathon o puchar RMF FM
19.IX – 28 XI – weekendowa szkoła treningu pamięci
11 październik – VIII Żorski Bieg Uliczny
7 listopad – wyjazd do Nadleśnictwa Złoty Potok
28.12.2015 – 6.01.2016 – warsztaty taneczne